Márův běh 2022

Márův běh se letos uskuteční 16.8.2022. Budeme se na Vás těšit!


17/8: Děkujeme Vám moc za účast, doufáme, že se Vám závod líbil, výsledky jsou níže. Děkujeme také MČ Praha Újezd za podporu. Rádi Vás uvidíme opět na startu zde či na některé z našich dalších akcí: 11.9.2021 Běh k Mohyle Hanče a Vrbaty nebo na jaře 2022 Vlkův kros nebo v červnu 2022 Běh pro Zuzanku. AC SAKÉ KATEŘINKY

10/8: dle aktuálních nařízení ministerstva zdravotnictví se každý závodník musí prokázat negativním testem PCR (ne starším než 7 dnů) či negativním antigenním testem (ne starším než 72 h, může být i test ze školy či zaměstnání; přinesený laický sebetest provedený na místě též postačí) či potvrzením o provedeném očkování (kdy od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní) nebo o prodělaném COVIDu (nejpozději 180 dní od prvního pozitivního testu).

Vezměte si tedy prosím s sebou požadovaný průkaz (výsledek testu, potvrzení, čestné prohlášení nebo certifikát o očkování), ať jste schopni toto prokázat - bez něj bohužel není možné se závodu účastnit, jsme povinni toto kontrolovat.

Prosím dodržujte rozestupy (neplatí pro start, běh atp).

Doufáme, že vás tato omezení neodradí od účasti, nejsme jejich strůjci, rozhodnutí je plně na vás, ale rádi Vás uvidíme za týden na startu!


17.8.2021, 18:00 - Praha, Milíčovský les - 6,2 km - 5. ročník

Nejedná se o charitativní akci, nýbrž o závod pro radost Marka Nováka i Vás Všech! ;-)

Propozice závodu ke stažení

Mapa závodu ke stažení

Online přihláška

Seznam přihlášených

Výsledky

Archiv:

Výsledky 2020 - 4. ročník

Výsledky 2019 - 3. ročník

Výsledky 2018 - 2. ročník

Fotografie 2018 - 2. ročník Pozn.: Až po Vás bude chtít FB registraci, klikněte na "teď ne, pokud registraci nemáte - není k prohlížení fotografií třeba".

Výsledky 2017 - 1. ročník

Fotografie 2017 - 1. ročník Pozn.: Až po Vás bude chtít FB registraci, klikněte na "teď ne, pokud registraci nemáte - není k prohlížení fotografií třeba".

Závod je podpořen dotací Městské části Praha – Újezd, děkujeme!

Pokud se chcete proběhnout v Krkonoších a v cíli se pokochat výhledy na naše nejvyšší hory, zkuste závod 11.9.2021 Běh k Mohyle Hanče a Vrbaty, který také pořádáme nebo na jaře 2021 Vlkův kros nebo Běh pro Zuzanku opět zde v Milíčovském lese.